МЫ ПОМНИМ

IFEF-Lobanovsky

Sunday, Jun 25th

Last update02:13:48 PM GMT

Font Size

Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

03.06.2015 /// Приветствие президента ФФУ гостям и участникам Мемориала Лобановского

by Модератор

Андрей Павелко обратился с приветственным словом к участникам и гостям XII Международного турнира памяти Валерия Лобановского.

Шановні учасники та гості турніру!

Дорогі вболівальники!

Я дуже радий, що після вимушеної перерви ми знову відкриваємо турнір пам’яті великого українця, одного з найвидатніших тренерів-новаторів у історії світового футболу – Валерія Лобановського. Ось уже 12-й раз ми вшановуємо нашого Метра у міжнародному форматі. Сьогодні ми щиро вітаємо молодіжні збірні Греції, Молдови та Словенії, котрі приїхали поборотися за почесний трофей із українськими однолітками.

Говорити про велич Валерія Лобановського можна нескінченно, адже за вражаючим переліком досягнень та здобутків криється ще важливіше – його революційна роль у розвиткові сучасної футбольної тактики та методики підготовки команд, його вплив на світогляд цілих поколінь вітчизняних та зарубіжних тренерів. Спадщина Лобановського – це фундамент, на якому стоїть і буде стояти український футбол!

Валерій Лобановський завжди дивився у майбутнє і часто випереджав свій час. І дещо символічно, що в останні роки головний приз Меморіалу розігрують саме молодіжні команди. Федерація футболу України і надалі докладатиме максимальних зусиль, щоб забезпечити наші збірні всіх вікових категорій найкращими умовами для росту та розвитку. Адже вони є основним джерелом поповнення національної команди.

Я вірю, що багатьох учасників Турніру пам’яті Валерія Лобановського ми зовсім скоро побачимо в списках головних команд своїх країн. Але зараз я хочу їм побажати у чесній та цікавій боротьбі визначити найсильнішого. Окрім цього, нехай вони зустрінуть старих та нових друзів, наповняться яскравими враженнями і, звичайно ж, покажуть свою найкращу гру.

Запрошую вболівальників на матчі турніру, котрий, не сумніваюсь, стане справжнім святом футболу. Я також щиро дякую нашим гостям із Греції, Молдови та Словенії. Сподіваюсь, вони надовго запам’ятають гостинність української землі, відкритість та сердечність наших людей.

Зичу нам усім гарних емоцій та красивого футболу!

Президент Федерації футболу України Андрій ПАВЕЛКО

pressing.net.ua

   

  • За стиль и содержание рекламных объявлений редакция ответственности не несет. Мнения, высказанные в авторских материалах, не всегда совпадают с мнением редакции.
  • Все материалы защищены. Все права соблюдены.
  • При использовании любых материалов ссылка с указанием электронного адреса обязательна.

  Размещение рекламы на сайте: ifef-lobanovsky@mail.ru  или по телефону + 49 (0)511 3351081  • IFEF - Lobanovsky
   Wörthstrasse 38, 30161 Hannover
   Germany
  • + 49 (0)511 33-510-81  / Germany /
   + 1 215 969-4780 / USA /

  Международный фонд развития футбола имени Валерия Лобановского